Prevence a rehabilitace kolenního kloubu

Online seminář zaměřený na prevenci a rehabilitaci zranění kolenního kloubu

Momentálně nedostupné
Kód: KOL
1 500 Kč –33 % 1 000 Kč
PRODUKTY WEB (3)
1 500 Kč –33 %

 O semiáři:

Samotný seminář je rozdělený do tří částí.


1. První část bude věnována anatomii kolenního kloubu se zaměřením na kolenní vazy a menisky.
2. V druhé části bude probrána teorie nejčastějších zranění kolene - přední zkřížený vaz (ACL) a meniskus.
3. Třetí část bude zaměřena na praktickou rehabilitaci kolenního kloubu po zranění od pooperační fáze až po fázi předcházející opětovného návratu ke sportovnímu výkonu. 


Délka semináře je 3,5 hodiny

 

Po semináři obdrží každý z účastníků certifikát o účasti.

Přednášející:

PRODUKTY WEB (5)

Dominik Novák


Působím ve firmě Sparring Partners jako silově kondiční trenér jak pro profesionální sportovce, tak pro všechny lidi, kteří mají problémy se svým tělem. Vystudoval jsem magisterské studium na fakultě tělesné výchově a sportu, kde nyní studuju na doktorském programu v oboru kinantropologie. Má specializace je lední hokej, který stále hraji na poloprofesionální úrovni a díky lednímu hokeji jsem se dostal k této práci. Tento seminář jsem začal vytvářet, protože jsem si sám zažil zranění kolene a následnou rehabilitaci, která se mi více než dobře povedla a mohu pokračovat s hraním ledního hokeje, tak v práci.

 

Viktor Konečný


V tréninku se zaměřuji především na sportovce, ale mezi mé klienty patří i běžní lidé z kanceláří. Od svého dětství se aktivně věnuji sportu. V 5 letech jsem začal hrát lední hokej, který mě přivedl k silovému tréninku. Postupně jsem tak začal objevovat jeho výhody nejenom u sportovců, ale i u běžné populace. Právě silový trénink vnímám jako důležitý nástroj nejen pro zvýšení sportovního výkonu, ale i nepostradatelnou součást při prevenci zranění, odstranění bolesti a udržení celkového zdraví člověka. S bolestí nebo zraněním kolenního kloubu se u sportovců setkávám velmi často. Správně nastaveným tréninkem lze snížit pravděpodobnost zranění kolene a v případě rehabilitace významně urychlit návrat sportovce zpět ke sportovní činnosti.

 

Zpět do obchodu