MMA

Mixed Martial Arts – smíšená bojová umění.

Mix různých bojových stylů je znám již od starověkých olympijských her v podobě tehdy až brutálního Pancrationu. Za základ novodobých MMA je považován rok 1993 a vznik šampionátu UFC – Ultimate Fighting Championship. V současnosti však zápas MMA představuje nejkomplexnější souhrn bojových dovedností a stylů, které mají vést k co nejefektivnějšímu vedení útoku či obrany s ohledem na získání převahy nad protivníkem i svou vlastní „myslí“. 

Fyzicky jeden z nejnáročnější sportů na světě, je přirovnáván k bojovému triatlonu. Bojovníci musejí rozvíjet všechny složky fyzické i psychické kondice. Maximální sílu, dynamickou sílu, vytrvalost i odolnost. Bojovníci jsou připravování ve všech 3 úrovních boje – boj v postoji, boj na zemi i zápas (např.: Box, Muay Thai, judo, řecko-římský zápas či brazilské Jiu JItsu pro boj na zemi). 

Kromě již zmíněné fyzické náročnosti je nedílnou a velice důležitou součástí i mentální trénink bojovníka – tzv. motivace a rozvíjení psychické kondice. Právě proto, i díky jeho obrovské popularitě je v tomto sportu aplikováno mnoho inovativních přístupů a technologií rozvíjejících požadované vlastnosti bojovníka. 

MMA provokuje naše dávno zapomenuté pudy, boří mýty a přináší nový pohled na gladiátory 21. století.

Více o MMA naleznete zde

Cena

690018000
1690018000
PRODUKTY WEB (4)
10 000 Kč –15 %
Cutmanský kurz / Cutman course
Momentálně nedostupné
8 450 Kč

Historicky první cutmanský kurz v ČR oficiálně licencován GAMMA Historically the first cutman course in the Czech Republic licensed by GAMMA

CUT
Trenérský kurz MMA - II. třídy
22 000 Kč –18 %
Trenérský kurz MMA - II. třídy
Momentálně nedostupné
18 000 Kč

Trenérský kurz MMA II. třídy je pro zájemce, kteří, chtějí zvýšit svoji kvalifikaci a pokračovat tak ve vzdělávání v oblasti MMA.  

MMA2
PRODUKTY WEB
Akce Novinka
8 900 Kč –22 %
6 900 Kč

Trenérský kurz MMA III.třídy je pro zájemce, kteří, chtějí zvýšit svoji kvalifikaci v oblasti trenérství a přípravy na MMA.  

MMA3
3 položek celkem
Zpět do obchodu