MMA

Mixed Martial Arts – smíšená bojová umění.

Mix různých bojových stylů je znám již od starověkých olympijských her v podobě tehdy až brutálního Pancrationu. Za základ novodobých MMA je považován rok 1993 a vznik šampionátu UFC – Ultimate Fighting Championship. V současnosti však zápas MMA představuje nejkomplexnější souhrn bojových dovedností a stylů, které mají vést k co nejefektivnějšímu vedení útoku či obrany s ohledem na získání převahy nad protivníkem i svou vlastní „myslí“. 

Fyzicky jeden z nejnáročnější sportů na světě, je přirovnáván k bojovému triatlonu. Bojovníci musejí rozvíjet všechny složky fyzické i psychické kondice. Maximální sílu, dynamickou sílu, vytrvalost i odolnost. Bojovníci jsou připravování ve všech 3 úrovních boje – boj v postoji, boj na zemi i zápas (např.: Box, Muay Thai, judo, řecko-římský zápas či brazilské Jiu JItsu pro boj na zemi). 

Kromě již zmíněné fyzické náročnosti je nedílnou a velice důležitou součástí i mentální trénink bojovníka – tzv. motivace a rozvíjení psychické kondice. Právě proto, i díky jeho obrovské popularitě je v tomto sportu aplikováno mnoho inovativních přístupů a technologií rozvíjejících požadované vlastnosti bojovníka. 

MMA provokuje naše dávno zapomenuté pudy, boří mýty a přináší nový pohled na gladiátory 21. století.

Více o MMA naleznete zde

PRODUKTY WEB (4)
10 000 Kč –16 %
Cutmanský kurz / Cutman course
Momentálně nedostupné
8 450 Kč

Historicky první cutmanský kurz v ČR oficiálně licencován GAMMA Historically the first cutman course in the Czech Republic licensed by GAMMA

CUT
Trenérský kurz MMA - II. třídy
16 990 Kč –12 %
Trenérský kurz MMA - II. třídy
Momentálně nedostupné
15 000 Kč

Trenérský kurz MMA II. třídy je pro zájemce, kteří, chtějí zvýšit svoji kvalifikaci a pokračovat tak ve vzdělávání v oblasti MMA.  

MMA2
PRODUKTY WEB
5 999 Kč –17 %
Trenérský kurz MMA - III. třídy
Momentálně nedostupné
5 000 Kč

Trenérský kurz MMA III.třídy je pro zájemce, kteří, chtějí zvýšit svoji kvalifikaci v oblasti trenérství a přípravy na MMA.  

MMA3
3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení