MUAYTHAI

Muaythai - thajský box neboli thaibox je plnokontaktní bojový sport pocházející z Thajska. Kořeny má v bojovém umění Muay, které užívá techniky boje ve stoje společně s početnými technikami zápasu v klinči. Tato fyzicky a psychicky náročná disciplína je ve volném překladu jako umění osmi končetin, protože se v ní používají kombinace úderů rukou, loktů, kolen a nohou.

Označení muaythai má základ ve slově muay, avšak původně mělo více druhových jmen, například  'pahuyuth' (původem ze sanskrtského 'bahu-yud-dha' znamenající neozbrojený boj), muay boran ( prastarý box), nebo 'toi muay' čili jednodušeji 'muay'  které se překládá jako spojit dohromady. Muaythai se proto vnímá jako sport, který spojuje lidi nejen stejným stylem boje, ale také z nich dělá rovné bojovníky bez ohledu na náboženství, rasu, pohlaví a sociální rozdíly.

Více informací o daném sportu zde

Trenérský kurz MUAYTHAI - II. třídy
16 990 Kč –12 %
15 000 Kč

Trenérský kurz Muaythai II.třídy je pro zájemce, kteří, chtějí zvýšit svoji kvalifikaci v oblasti trenérství a přípravy v Muaythai.  

MT2
PRODUKTY WEB (2)
6 990 Kč –14 %
6 000 Kč

Trenérský kurz Muaythai III.třídy je pro zájemce, kteří, chtějí zvýšit svoji kvalifikaci v oblasti trenérství a přípravy na Muaythai.  

MT3
2 položek celkem